Fa unes setmanes iniciàvem, en aquest mateix blog i a les nostres xarxes socials, l’apertura del nostre sorteig de Netflix gratis durant un mes. Un sorteig al que heu pogut participar tots els nostres alumnes de Maragall d’aquest curs (18-19) simplement renovant el vostre curs d’idiomes a Merit pel curs 19-20.

Doncs bé, el termini de participació ha acabat, i aquest cop venim a anunciar-vos els guanyadors del sorteig.

Us volem donar les gràcies a tots per haver comptat amb Merit School un any més. Estarem encantats de veure-us a tots a partir de l’2 d’octubre, gairebé tant com els nostres profes!

I si t’has despistat i encara no has reservat la teva plaça pel proper curs, no et preocupis perquè només has d’omplir aquest formulari o, si ho prefereixes, pots fer-ho també de forma presencial. Però no ho deixis per última hora!

Sense més, aquí us deixem la llista de guanyadors del sorteig:

 • Núria G.S.

 • Amanda R.B.

 • Òscar G.D.

 • Daniel M.M.

 • Lucas R.R.

 • Joel G.S.A.

 • Francesc L.E.

 • Pol M.B.

 • Elvis Z.

 • Nerea P.D.

 • Anaïs V.O.

 • Adrià dlC.D.

 • Adrian Esteban R.I.

 • Iván S.L.

 • Alethea C.R.

Moltes felicitats a tots! Ens posarem en contacte amb vosaltres perquè passeu a recollir el vostre premi.